UČITELÉ V DRÁČKOVĚ ŠKOLCE

 
vitek_2.jpg

MUDr. VÍT MAŘÍK

statutární zástupce

a trenér tenisu

Karolína Vacková Pivoňková | Dráčkova školka

Mgr. KAROLÍNA

VACKOVÁ PIVOŇKOVÁ, DiS.

ředitelka

Michal Vacek

MICHAL VACEK, DiS.

zástupce ředitelky

Saida Mugu | Dráčkova školka

SAIDA MUGU

učitelka

veronika_rumlerova_3_edited.jpg

VERONIKA RUMLEROVÁ

učitelka

sura.jpg

ŞURA KÜÇÜKBEY

učitelka angličtiny

Monika Rebcová

MgA. MONIKA REBCOVÁ

lektorka afrického tance

a jógy pro děti

honza_chalupa.jpg

Mgr. JAN CHALUPA

trenér sportovních aktivit

.
Karolína Vacková Pivoňková | Dráčkova školka

Je mi 30 let a práci s dětmi se věnuji již 12let. Vystudovala jsem střední a následně vyšší odbornou školu sociálně správní, kde jsem se díky praxím dostala k zajímavým příležitostem pracovat s dětmi v různých zařízeních (kojenecký ústav, neziskové organizace věnující se handicapovaným dětem, OSPOD). Skrze tyto zkušenosti jsem si podala přihlášku na Univerzitu Jana Amose Komenského, abych si dodělala vysoké vzdělání ve speciální pedagogice (obor poradenství se zaměřením na poruchy chování). Dlouhá léta studia jsem si obohacovala soukromým hlídáním dětí v rodinách, v létě fungovala jako vedoucí na dětských táborech, jezdila s dětským koutkem po openair festivalech apod. Ve školství jsem začala pracovat hned po vystudování VŠ.

Mezi mé záliby patří kreativní tvoření a dekor, hudba, dokumenty, moje milovaná rodina, móda, fotografování, procházky do přírody.

MGR. KAROLÍNA

VACKOVÁ PIVOŇKOVÁ, DiS.

ředitelka

Saida Mugu | Dráčkova školka

Je mi 43 let. Mám vysokoškolské vzdělání v ekonomii. Šest let jsem pracovala ve zdravotnictví. Poté jsem byla deset let na mateřské dovolené, mám tři děti. Poslední čtyři roky pracuji ve školce. Mám ráda hudbu (hraji na klavír), šachy, domino, křížovky s dětmi, logické hry, vše co se týče dětí a jejich vzdělání.

Osobní koníčky jsou šití a sladké kytice.

SAIDA MUGU

učitelka

michal.jpg

Je mi 29 let a s mou manželkou Karolínou máme syna Antonína. Vystudoval jsem Pražskou hudební konzervatoř a z mé hudební kariéry si odnáším vzpomínky na hudební spolupráci např. s kapelou Čechomor, Suzanne Vega, Smíchovskou komorní filharmonií a dalšími.
Již od dob mých studií se věnuji pedagogické činnosti a organizování akcí nejen pro děti (tábory, oslavy, koncerty mých žáků při ZUŠ apod.) Tyto aspekty využívám jako vedoucí učitel SZUŠ Music Art v Praze a nyní bych rád mé vize a zkušenosti předal i Dráčkově školce.
Pokud mi to práce a rodina dovolí, mým největším koníčkem je sport, zejména pak golf a florbal, přes zimu jsem pak náruživým lyžařem.
Hlavním cílem pro mé působení v Dráčkově školce je vytvořit takovou školku, do které se budou děti každý den vracet s úsměvem a Vy, rodiče, budete celý den bez pochyb o tom, že je o Vaše děti dobře postaráno.

MICHAL VACEK, DiS.

učitel

Tereza Košíčková | Dráčkova školka

Je mi 25 let a působím ve školce jako vedoucí učitelka/ředitelka. Vystudovala jsem střední odbornou školku pedagogickou, zaměření na předškolní a mimoškolní činnost. Po škole jsem nastoupila na pomaturitní studium anglického jazyka a akreditovaný kurz kreativního a pohybového kurzu pro předškolní děti. V průběhu studií jsem působila jako chůva v rodinách a jako animátor/vedoucí na zahraničních táborech. Velkou životní lekcí byla pro mne práce jako vychovatelka na internátní škole v OpenGate. Ve volném čase se věnuji dobrovolnictví v neziskové organizaci, své rodině, četbě, cestování, sportu a organizací společenských akcí.

TEREZA KOŠÍČKOVÁ

vedoucí učitelka

Veronika Rumlerová

Jmenuji se Veronika Rumlerová a je mi 32 let. Jsem vdaná a mám dceru Aničku. Po studiu jazykové školy jsem odjela do Anglie, kde jsem pracovala jako au-pair v rodině se čtyřmi dětmi (1, 3, 7, a 10 let). Pomáhala jsem i v jiných rodinách s příležitostným hlídáním a pořádáním dětských akcí a zábavních her. Po příjezdu do ČR jsem vystudovala Fakultu pedagogickou na Západočeské univerzitě v Plzni, obor Učitelství pro 1. stupeň ZŠ. Při studiu jsem pracovala na Česko Britské ZŠ v Praze v ročníku Year 1, což jsou v českém vzdělávacím systému předškoláci. Nyní jsem strávila několik let na rodičovské dovolené, při které jsem opět příležitostně připravovala různé aktivity a zábavu nejen pro dceru, ale i své neteře a synovce, protože mi dětský kolektiv velmi chyběl. Práce s dětmi je v podstatě i mým koníčkem. Mám ráda jakékoliv výtvarné činnosti, zpěv, přírodu a zvířata. Dále ráda zahradničím, cestuji, čtu, chodím na procházky a medituji. Těším se, že vzájemná spolupráce s dětmi, i s Vámi rodiči, bude mojí další příjemnou životní etapou.

VERONIKA RUMLEROVÁ

učitelka

Mgr. BARBORA HAMÁČKOVÁ

učitelka

Jmenuji se Barbora Hamáčková vystudovala jsem Pedagogickou fakultu obor společenské vědy a tělesná výchova.

Učila jsem na základní a střední škole, avšak v současné chvíli se věnuji naplno práci v Beach klubu Strahov. Po roce stráveném v Buckinghamshire, ve Velké Británii, jsem hledala místo, kde bych skloubila svou tehdy závodní a reprezentační činnost v atletice s prací s dětmi. Našla jsem ji právě zde. Od té doby uplynulo již 8 let.  Mezi mé záliby mimo sport patří hra na klavír, malování, kresba, pájení dřeva a cestování.

 • Pedagogická fakulta Univerzity Karlovy, Praha. Navazující magisterský obor Učitelství všeobecně vzdělávacích předmětů základy společenských věd, tělesná výchova

 • Absolventu kursu Outdoor Learning and Health Physical Education in Cross-curricular Education (Pro primární a preprimární vzdělávání) – Norsko Stavanger

 •  Atletika pro děti, příprava a pomoc při organizaci akcí atletika do škol 2008–2011

 •  Oddílový vedoucí dětské tábory

 • Trenér atletiky od r. 2013

 • Instruktor lyžování a snowboardingu, absolvent kurzu Telemarkoveho lyžování

 • Instruktor fitnescentra,

 • Sportovní a rekondiční masér

 • Absolvent tanečních a výtvarných kurzů (Jablonec nad Nisou)

bara_hamackova.jpg
vitek_2.jpg

Celý život se věnuji dětem. Vystudoval jsem Fakultu dětského lékařství UK (dnes II. LF UK Praha). V 90 létech jsem pracoval v SRN a krátce i České republice v oboru perinátální medicíny. Od poloviny 90 začal samostatně podnikat, v oblasti sportu mládeže jsem byl členem realizačního týmu reprezentace juniorů v tenise a členem komise mládeže ČTS, místopředsedou české asociace squashe, místopředsedou Squashclubu Strahov a předsedou Beachclubu Strahov.

Ve sportovním prostředí s průnikem k mládeži působím dodnes jako předseda České asociace beachviolejbalových klubů, člen rady Asociace Beachvolejbalu a člen statutárního orgánu (správní rada) Českého volejbalového svazu. V Dráčkově školce se věnuji každý čtvrtek dvě hodiny dětem v programu „základy pohybové výchovy a tenisu.

MUDr. VÍT MAŘÍK

statutární zástupce a trenér tenisu

honza_chalupa.jpg
 • absolvent FTVS UK obor učitelství pro střední školy, trenérství (plážový volejbal)

 • člen metodické komise CVF (se specializací na předškolní děti a děti na prvním stupni základní školy)

 • pracuje v Beachclubu Strahov od roku 2008

 • v Maxíkově a nyní v Dráčkově školce vede už 10 rokem sportovní a pohybovou přípravu dětí

Mgr. JAN CHALUPA

učitel

Monika Rebcová

Jsem taneční pedagog, vyučuji na AMU Praha, je vedoucí skupiny Batocu-africká hudba a tanec, doprovázím lekce na percussivní nástroje, vytvořila jsem 30 celovečerních tanečních představení pro děti i dospělé (africké pohádky) se kterými jsem vystupovala v Evropě i v USA.

V Dráčkově školce povedu děti v kurzech afrického tance a jógy. Více o kurzech ►►

MgA. MONIKA REBCOVÁ

lektorka afrického tance 

a jógy pro děti

sura.jpg

My name is Sura. I am 27 years old. I hold a degree in English Language Teaching. During my studies, I worked as a trainee teacher in private schools and worked as an assistant at the university. I spent my summer in Brighton, UK (2011) and Toronto, Canada (2013) to improve myself professionally. I also worked as a lifeguard in a work and travel program during summer 2017 in Alexandria, Virginia. I’m also CELTA qualified to teach English as a second language and have over 5 years of experience teaching for all ages and levels of ability. I’ve been living in Prague since October 2019.

 

I love traveling, doing yoga, and swimming. I also enjoy reading, listening to all sorts of good music, watching series and films. I like learning new languages. I speak Turkish and English. Currently, I study Spanish.

ŞURA KÜÇÜKBEY
učitelka angličtiny