top of page
POZADI_POUZE_MODRE.jpg

V první řadě doporučujeme přijít se do naší školky osobně podívat. Váš první dojem je nejlepší recenze, kterou můžete dostat.

Na takové prohlídce Vám zodpovíme veškeré Vaše případné dotazy a domluvíme se společně na termínu až dvou zkouškových dní,

které Vám nabízíme zcela ZDARMA.

Po zkouškovém dnu Vám dáme pár dní na rozmyšlenou a instruujeme Vás o vyplnění žádosti k přijetí dítěte do MŠ, spolu s dalšími dvěma  formuláři, které jsou nedílnou součástí v procesu přijetí.

Po jejich podepsání a odevzdání je vše vyřešeno a Vaše dítě začíná docházku do Dráčkovy školky!

Ano, nabízí! Dráčkova školka nabízí dokonce 2 zkoušková dopoledne, tedy docházku od 7:30 do 12:30 zcela ZDARMA!

K adaptačnímu procesu neboli k prvním dnům dítěte ve školce, přistupujeme individuálně a velmi zodpovědně. Jsme si vědomi toho, že je tento čas v rámci vývoje dítěte velmi důležitý. Z praxe víme, že některým dětem trvá tento proces déle, probrečí téměř celé dopoledne, avšak většinou takový stav trvá maximálně pár dní. Poté dítě zjistí, že je ve školce vlastně zábava a bez té maminky a táty se to chvíli vydržet dá.

Samozřejmostí je pro nás v procesu adaptace pravidelná komunikace s rodičem, tedy zasílání zpráv a fotografií i několikrát za dopoledne.

Celodenní stravování zajišťuje pro naši školku firma BIONEA, která se dlouhodobě specializuje na stravování v mateřských školách a jiných vzdělávacích zařízeních. Suroviny v BIO kvalitě, ale hlavně pestrý jídelníček, který dětem chutná - to jsou hlavní důvody, proč s touto firmou spolupracujeme již dlouhá léta. Pitný režim je pro děti zajištěn neslazeným ovocným dětským čajem, vodou nebo mlékem.

Ano, firma BIONEA zajišťuje různé typy diet dle individuálního požadavku.
Bez lepku, bez vajec, bez mléčných produktů, bez sóji, bez mléčné bílkoviny, bez laktózy - a to vše s použitím odpovídajících alternativních surovin.

Měsíční poplatek (školné) je ve výši 18760 Kč/měsíčně a má splatnost do 20. dne předchozího měsíce.

Tedy: školné na měsíc září má splatnost 20. srpna apod.

Cena školného je tzv. all inclusive. Je v ní zahrnuta docházka, program, výlety, veškeré aktivity, strava, pitný režim. Nic navíc se v naší školce neplatí.

SLEVY

-20% = sourozenecká sleva (lze uplatnit na jednoho ze sourozenců po celou dobu docházky)

-20% = doporučení kamaráda (přiveďte nám do školky nového kamaráda a my Vám uplatníme 20% slevu po celou dobu docházky)

PŘIRÁŽKY

+20% = děti do 3 let věku

+30% = děti do 2 let věku

jistina 18760 Kč

Nenašli jste odpověď na Vaši otázku?

Obraťte se na nás prostřednictvím kontaktního formuláře nebo nám rovnou zavolejte na tel. +420 605 263 764

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

bottom of page